CJ471MEA20BP
MFR.Part #
CJ471MEA20BP
JLCPCB Part #
C2886750
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 25V 470uF 5mm 80mΩ@100kHz 840mA@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS