CJ470ME511BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CJ470ME511BP
JLCPCB Part #
C911197
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 128mA@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 2mm 47uF 5mm 650mΩ@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS