CJ331MHC20BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CJ331MHC20BP
JLCPCB Part #
C20608334
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 20mm 330uF 63V ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS