CJ221MF816B3
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CJ221MF816B3
JLCPCB Part #
C2149517
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
16mm 220uF 3000hrs@105℃ 35V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS