CJ102MIE30BP
MFR.Part #
CJ102MIE30BP
JLCPCB Part #
C22436100
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 18mm 30mm 80V ±20% Plugin,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS