CJ101MG812BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CJ101MG812BP
JLCPCB Part #
C2844417
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12mm 2000hrs@105℃ 200mΩ@100kHz 3.5mm 350mA@100kHz 50V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS