CG6R8MOA13BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CG6R8MOA13BP
JLCPCB Part #
C911236
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm 6.8uF 72mA@120kHz 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS