CG330MOD16BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CG330MOD16BP
JLCPCB Part #
C2840097
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 16mm 185mA@120kHz 2000hrs@105℃ 33uF 400V 7.5mm ±10% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS