CG222MGE30B
MFR.Part #
CG222MGE30B
JLCPCB Part #
C42381914
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2200uF 30mm 50V ±20% Plugin,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS