CG220MOC20BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CG220MOC20BP
JLCPCB Part #
C2886756
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 132mA@120kHz 13mm 2000hrs@105℃ 20mm 22uF 400V 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS