CG102MFA20B9
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CG102MFA20B9
JLCPCB Part #
C911234
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 35V 5mm 800mA@120kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS