CG100MPC20BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CG100MPC20BP
JLCPCB Part #
C2886754
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 13mm 2000hrs@105℃ 20mm 450V 56mA@120kHz 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS