TZ-P4-1204RYGTS1-1.5TA
Extended
Manufacturer
TUOZHAN
MFR.Part #
TZ-P4-1204RYGTS1-1.5TA
JLCPCB Part #
C916079
Package
SMD-3P,3.2x1.5mm
Description
-40℃~+80℃ 120° 2.3V、2.4V 20mA 50mcd、200mcd 573nm~578nm、620nm~625nm 60mW Common Anode Red, Yellow Green Side View Mount Water Clear SMD-3P,3.2x1.5mm LED Indication - Discrete ROHS