D150NA30C4
Extended
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
MFR.Part #
D150NA30C4
Description
-50℃~+200℃ 0Hz~4.6GHz 150W 22.3dB~38dB 50Ω - RF Attenuators ROHS