668A1002BLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
668A1002BLF
JLCPCB Part #
C19380615
Package
SOIC-16
Description
100mW 10kΩ 16 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS