38PMABR50KLF20
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
38PMABR50KLF20
JLCPCB Part #
C6387516
Package
Plugin
Description
1 150mW 50kΩ ±20% ±500ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS