RNG32768066
Extended
Manufacturer
TROQ
MFR.Part #
RNG32768066
JLCPCB Part #
C19173164
Package
MC-146
Description
-40℃~+85℃ 32.768kHz 9pF Crystal Oscillator ±20ppm MC-146 Crystals ROHS