RNG32768065
Extended
Manufacturer
TROQ
MFR.Part #
RNG32768065
JLCPCB Part #
C19173162
Package
MC-146
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 32.768kHz Crystal Oscillator ±20ppm MC-146 Crystals ROHS