RN32768018
Extended
Manufacturer
TROQ
MFR.Part #
RN32768018
JLCPCB Part #
C7206315
Package
DT-38
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 30Ω 32.768kHz ±20ppm DT-38 Crystals ROHS