RB120001423
Extended
Manufacturer
TROQ
MFR.Part #
RB120001423
JLCPCB Part #
C19173029
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS