RB07680225
Extended
Manufacturer
TROQ
MFR.Part #
RB07680225
JLCPCB Part #
C7206208
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 20pF 60Ω 7.68MHz Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS