TSR 1-24120SM
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TSR 1-24120SM
JLCPCB Part #
C7365634
Package
SMD-6P,15.2x9.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1 12V 15V~36V 1A 470uF 500kHz 75mVp-p 95% Buck Short Circuit Protection、Overheat protection ±2% SMD-6P,15.2x9.3mm DC-DC Power Modules ROHS