TSR 0.5-24120SM
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TSR 0.5-24120SM
JLCPCB Part #
C5803674
Package
SMD-10P,15.3x9.6mm
Description
1 12V 15V~32V 500mA 97% SMD-10P,15.3x9.6mm DC-DC Power Modules ROHS