TON 15-4813WISM
MFR.Part #
TON 15-4813WISM
JLCPCB Part #
C7073182
Package
SMD-6P,27.9x23.9mm
Description
1 15V 18V~75V 1A 86% SMD-6P,27.9x23.9mm DC-DC Power Modules ROHS