TON 15-4813SM
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TON 15-4813SM
JLCPCB Part #
C7401567
Package
SMD-6P,27.9x23.9mm
Description
1 15V 1A 36V~75V 88% SMD-6P,27.9x23.9mm DC-DC Power Modules ROHS