TMR 12-2415WI
MFR.Part #
TMR 12-2415WI
JLCPCB Part #
C7073555
Package
SIP,22x9.6mm
Description
1 1.6kV 12W 24V 500mA 90% 9V~36V SIP,22x9.6mm Isolated Power Modules ROHS