TMR 12-2411WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TMR 12-2411WI
JLCPCB Part #
C7401947
Package
SIP,22x9.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.6kV 12W 1800uF 2.4A 390kHz 5.1V 50mVp-p 7mA 89% 9V~36V Short Circuit Protection SIP,22x9.6mm Isolated Power Modules ROHS