THN 30-4822WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 30-4822WIR
JLCPCB Part #
C5981394
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.25A 12V 18V~75V 2 30W 3kV 91% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS