THN 30-2423WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 30-2423WIR
JLCPCB Part #
C5981388
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15V 1A 2 30W 3kV 91% 9V~36V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS