THN 30-2422WIR
Extended
MFR.Part #
THN 30-2422WIR
JLCPCB Part #
C5797368
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.25A 12V 2 30W 3kV 89% 9V~36V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS