THN 30-2413WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 30-2413WI
JLCPCB Part #
C5797365
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 2A 30W 89% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS