THN 30-2411WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 30-2411WI
JLCPCB Part #
C5797363
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+80℃ 1 1.6kV 275kHz 30W 5V 6A 7200uF 75mVp-p 89% 9V~36V Regulated type DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS