THN 20-7215WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 20-7215WIR
JLCPCB Part #
C6332074
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 20W 24V 36V~160V 3kV 833mA 91% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS