THN 20-7213WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 20-7213WIR
JLCPCB Part #
C7400392
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.33A 15V 20W 36V~160V 3kV 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS