THN 20-4813WIR
MFR.Part #
THN 20-4813WIR
JLCPCB Part #
C6283982
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.33A 15V 18V~75V 2.25kV 20W 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS