THN 20-2411WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 20-2411WIR
JLCPCB Part #
C5981376
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 2.25kV 20W 4A 5.1V 89% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS