THN 15-7211WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 15-7211WIR
JLCPCB Part #
C6332064
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 15W 36V~160V 3A 3kV 5V 89% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS