THN 15-4823WI
MFR.Part #
THN 15-4823WI
JLCPCB Part #
C7068335
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15V 18V~75V 2 500mA 87% DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS