THN 15-4813WIR
MFR.Part #
THN 15-4813WIR
JLCPCB Part #
C7122028
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 15V 15W 18V~75V 1A 3kV 89% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS