THN 15-4813WI
MFR.Part #
THN 15-4813WI
JLCPCB Part #
C7400379
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 15V 18V~75V 1A 87% DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS