THN 15-4811WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 15-4811WIR
JLCPCB Part #
C5960610
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 15W 18V~75V 3A 3kV 5V 89% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS