THN 10-7223WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 10-7223WIR
JLCPCB Part #
C6332051
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
10W 15V 2 333mA 36V~160V 3kV 89% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS