THM 20-2412WI
Extended
MFR.Part #
THM 20-2412WI
JLCPCB Part #
C5797287
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
1 1.67A 12V 20W 5kV 88.5% 9V~36V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS