THM 15-4822WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THM 15-4822WI
JLCPCB Part #
C5960545
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
12V 15W 18V~75V 2 5kV 625mA 88.5% DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS