THM 15-4812WI
MFR.Part #
THM 15-4812WI
JLCPCB Part #
C7361419
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
1 1.25A 12V 15W 18V~75V 5kV 88% DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS