THD 15-4812WIN
MFR.Part #
THD 15-4812WIN
JLCPCB Part #
C7121892
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.25A 1.5kV 12V 15W 18V~75V 90% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS