THD 15-2413WIN
MFR.Part #
THD 15-2413WIN
JLCPCB Part #
C6331948
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 1A 90% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS