THD 12-2410WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THD 12-2410WI
JLCPCB Part #
C5797221
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10.2mm 12W 20.3mm 2000uF 3.3V 3.5A 31.8mm 36V 400kHz 55mA 84% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS