TEN 40-7215WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 40-7215WIR
JLCPCB Part #
C7067565
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.666A 1.6kV 24V 40W 43V~160V 90% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS