TEN 40-4811WIE
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 40-4811WIE
JLCPCB Part #
C5980949
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.6kV 18V~75V 40W 5V 8A 91% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS